2MY

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: در راستای اجرای طرح تنظیم بازار شهر مشهد ۱۲۷ واحد صنفی منتخب طرح مورد نظر برای توزیع میوه و تنظیم بازار شب عید شدند.

به گزارش کسب و کار نیوز، محمودبنانژاد در خصوص طرح تنظیم بازار نوروز ۹۸ اظهار کرد: در این طرح، پرتقال تامسون شمال با قیمت هر کیلو ۴ هزار تومان و سیب از قرار هر کیلو ۷ هزار تومان از روز شنبه ۲۵ اسفند توزیع خواهد شد.
وی با اشاره به حضور ۱۲۷ واحد صنفی در طرح تنظیم بازار به عنوان عامل توزیع میوه تنظیم بازارشب عید خاطرنشان کرد: این واحدهای صنفی ملزم به فروش سیب و پرتقال طرح تنظیم بازار هستند، عرضه ی سیب و پرتقال خارج از طرح در این واحدها ممنوع بوده و ارائه ی فاکتور فروش به کلیه ی مشتریان توسط فرد صنفی باید رعایت شود.بنانژآد اظهار کرد: واحدهای صنفی ملزم به رعایت قیمت مصوب بوده و نظارت بر فروش واحدهای صنفی در این طرح بر عهده ی بازرسان اصناف خواهد بود.وی افزود: برچسب عاملیت فروش از طرف اتحادیه تهیه و در اختیار متصدیان واحدهای صنفی مورد نظرقرار گرفته که باید در واحد صنفی نصب گردد. بنانژاد ادامه داد: شماره عاملیت فروش به همراه قیمت عرضه ی سیب و پرتقال باید بر روی بنر و پرده طرح تنظیم بازار درج و درخارج از واحد صنفی، در معرض دید نصب شود.
رئیس اتاق اصناف مشهد یادآور شد: مصرف کنندگان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلفی مراتب را با شماره تماسهای ۳۱۷۳۰۱۲۴ و ۳۱۷۳۰۱۲۲ و شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۴۱۲۴ اعلام، تا در اسرع وقت رسیدگی لازم صورت پذیرد.

  • اخبار
  • ۲۵ اسفند
  • بدون نظر
  • 60 views

برچسب ها :

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای برای من محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.